Збільшення статевого члена в товщину

Гаряча та найулюбленіша наша тема!

 

Чоловіча інтимна пластика – це тема, в якій ми є експертами в Україні. Це та наша робота, за яку нас люблять пацієнти, дякуючи якій ми з пацієнтами стаємо близькими людьми на довгі та безперечно щасливі роки!

 

Поїхали!

Чоловіча інтимна пластика включає в себе великий спектр послуг:

 • Збільшення довжини статевого члена
 • Збільшення товщини статевого члена (власною жировою тканиною – ліпофілінг або філером на основі гіалуронової кислоти)
 • Збільшення товщини голівки статевого члена
 • Пластика крайньої плоті
 • Пластика вуздечки
 • Підтяжка калитки (мошонки)
 • Ендопротезування силіконового яєчка
 • Денервація голівки статевого члена часткова при швидкому сім’явиверженню
 • Видалення новоутворень калитки (мошонки), статевого члена, голівки
 • Видалення перламутрових папул
 • Корекція форми викривленого статевого члена
 • Видалення інородних тіл статевого члена та калитки (мошонки)
 • Лікування гідроцеле – накопиченої рідини в мошонці(калитці)

Збільшення статевого члена в товщину можливе двома способами.

 • за допомогою філеру на основі гіалуронової кислоти;
 • за допомогою власної жирової тканини (ЛІПОФІЛІНГ).

ПОКРАЩИ СВОЄ ІНТИМНЕ ЖИТТЯ

Перший спосіб – потовщення статевого члену за допомогою філеру на основі гіалуронової кислоти

Ми використовуємо лише сертифіковані препарати, які пройшли клінічні випробування та мають дозвіл для введення в інтимні зони чоловіків та жінок.

 

ПІДГОТОВКА ДО МАНІПУЛЯЦІЇ

 

Це маніпуляція декількох годин, це не операція. Але дану маніпуляцію ми проводимо в стерильних операційних умовах. Перед даною маніпуляцією вам потрібно здати стандартних пакет аналізів, які ви можете здати навіть у нас в клініці за 3 години до процедури. Плюси потовщення статевого члену саме гіалуроновою кислотою – вона більш пружна та тверда, ніж жирова тканина. Мінуси – на протязі півтора року(у когось швидше у когось довше) гіалуронова кислота повністю розсмоктується. Сама процедура комфортна, перед введенням препарату ми проводимо місцеве знеболення, ви не спите але зовсім не відчуваєте болі. Відразу після процедури ви можете самостійно залишати клініку.

 

РЕАБІЛІТАЦІЯ

 

Відразу після закінчення процедури ви самостійно залишаєте клініку. Точки проколу – 4-6 штук ви будете протирати хлоргексидином та наносити спеціальну мазь. Також напротязі 5 днів ви будете приймати антибіотик та перші 3 дні протизапальний препарат, на цей період не можна вживати алкоголь. Три тижні будете розмасажовувати гіалуронову кислоту по стволу. Три тижні треба обмежитись в таких питаннях: статеве життя/бані/сауни/купання в басейні та відкритих водоймах + можливі індивідуальні рекомендації лікаря.

 

Другий спосіб – за допомогою власної жирової тканини (ЛІПОФІЛІНГ)

Спочатку робиться забір жирової тканини – ліпосакція. Потім ваш жир подрібнюється та очищується і вводиться по довжині вашого статевого члена. Забір жирової тканини проводиться як під місцевим знеболенням так і під наркозом. Вибір знеболення обираєте ви разом з лікарем на передопераційній консультації. Забір жирової тканини провожиться з живота/боків, а у спортсменів зі внутрішньої частини стегна.

 

ПІДГОТОВКА ДО ОПЕРАЦІЇ

 

Перед операцією обов’язково потрібна консультація хірурга з оглядом. Після консультації лікар розпише ваш індивідуальний план обстеження, та разом з лікарем ви оберете метод знеболення. У план обстеження обов’язково входять аналізи крові, сечі, обстеження серця, інколи обстеження вен на ногах у флеболога, знімок легень та інші індивідуальні позиції.

 

РЕАБІЛІТАЦІЯ

 

Відразу після закінчення процедури ви самостійно залишаєте клініку. Точки проколу – 4-6 штук ви будете протирати хлоргексидином та наносити спеціальну мазь. Також напротязі 5 днів ви будете приймати антибіотик та перші 3 дні протизапальний препарат, на цей період не можна вживати алкоголь.. Три тижні треба обмежитись в таких питаннях: статеве життя/бані/сауни/купання в басейні та відкритих водоймах + можливі індивідуальні рекомендації лікаря.

 

В кожного способу потовщення статевого члена є свої плюси та мінуси.

Плюси потовщення за допомогою жирової тканини – 50% жиру розсмоктується на протязі пів року після введення, а інші 50% залишаються з вами на все життя. Мінуси – жир менш пружний по консистенції, ніж філер на основі гіалуронової кислоти. Якщо ввести забагато жирової тканини – то вона з вами буде завжди. Тому! Якщо ви робите перше потовщення в своєму житті – то ми рекомендуємо розпочати з введення філеру. Зафіксувати для себе який обєм вам сподобався- більший чи менший і, коли розсмокчиться філлер – можете більш точно визначитись з обємом введення жирової тканини.

 

На дану операцію до нас звертаються чоловіки, які звикли бути в цьому житті завжди на першому мсці та успішні та сильні. Які хочуть покращити свої параметри та сексуальне життя. Також постійними клієнтами є фотомоделі та кіноактори в стилі 18+ .

 

Ми знаємо точно, що розмір має значення і ми вміємо безпечно його збільшити!

 

Дозволь собі більше з Gakal Medical!

 • Назва послуги
 • Ціна
1 ЗБІЛЬШЕННЯ СТАТЕВОГО ЧЛЕНА В ТОВЩИНУ ВЛАСНОЇ ЖИРОВОЇ ТКАНИНИ (ЛІПОФІЛІНГ):
2 - Роботу персоналу, який буде з вами працювати (роботу хірурга та його асистента, роботу лікаря
3 - Знеболення
4 - Витратні матеріали
5 - Медикаменти
6 - Препарати для потовщення
7 - Перевязки/огляди/зв'язок з асистентом хірурга 24/7

172 000 грн*

8 ЗБІЛЬШЕННЯ СТАТЕВОГО ЧЛЕНА В ТОВЩИНУ ФІЛЛЕРОМ

300 у.о. за 1 мл

9 В середньому лікар вводить 7-10 мл залежно від ваших індивідуальних параметрів та вподобань.
Приховати
Показати все

  Хочу консультацію


  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку “Надіслати”, я даю згоду на обробку персональних даних.