Gakal MEDICAL

INTIMATE HEALTH AND AESTHETIC SURGERIES

Про GAKAL MEDICAL

Gakal Medical – це медичний центр, в просторі якого команда професіоналів займаються покращенням якості вашого життя.

Ми підвищуємо вашу фізичну, емоційну та розумову витривалість.  Ми проводимо корекції вашої зовнішності, зберігаючи вашу індивідуальність та пропорції.

Ми знаємо точно, наскільки важливим для досягнення успіху є інтимне життя і ми допоможемо вам зробити його яскравим та насиченим.

Ми підвищемо Ваш ресурс та жагу до життя!.

Клініка з особливою атмосферою

Gakal Medical - це безпечний куточок для вашого здоров'я

У просторі Gakal Medical Ви можете розслабитись, випити філіжанку кави та точно бути впевненими в тому, що Вашим питанням займаються висококласні спеціалісти. Кожний куточок створений з любов’ю та душею.

Тому в наших стінах ви відчуватимете себе як дома: безпечно, надійно і спокійно. Стань частинкою простору  Gakal Medical.

Використання новітніх технологій

Використання новітніх технологій

Ми працюємо на новітньому сертифікованому обладнанні всесвітньо відомих виробників медичної апаратури. Таких як Drager Primus, Philips, General Electric.

У своїй роботі ми використовуємо лише висококласний шовний матеріал (нитки) та витратні матеріали американських та німецьких компаній. Таких як Johnson&johnson, Hartmann, B. Braun.

Слово Тетяни Гакал

Тетяна
Гакал

Засновниця клініки

Клініка GAKAL MEDICAL

Створюючи Gakal Medical, я надихалась технологіями та інноваційними підходами найкращих медичних центрів світу.Кожен куточок моєї клініки створений з любов’ю та душею.

У просторі Gakal Medical вдалося об’єднати домашній затишок та новітні технології у сфері медицини.

Gakal Medical зібрав фанатів своєї справи, лікарів вищого пілотажу. Наші спеціалісти постійно навчаються, підтверджуючи та підвищуючи свою кваліфікацію. Більшість із них мають вчені звання у сфері медицини.

Переступаючи поріг медичного центру Gakal Medical Ви можете розслабитись, знаючи точно, що Вашим питанням займаються професіонали.

З любов’ю та турботою, Тетяна Гакал.

Відео про Gakal Medical

    Хочу консультацію


    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку “Надіслати”, я даю згоду на обробку персональних даних.